Відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Відділення відкрилось на базі Тростянецької ЦРЛ у 1997 році. Розраховане на 6 ліжок, забезпечене системою централізованої подачі кисню, необхідною апаратурою для діагностики, проведення реанімаційних заходів, надання анестезіологічної допомоги та ведення післяопераційного періоду у важких хворих. У відділенні 8 апаратів ШВЛ, електрокардіограф, монітори пацієнта, інфузомати для дозованої подачі лікарських препаратів, пульсоксиметри, функціональні ліжка, пересувний рентген-апарат.

У штаті відділення:

4 лікарі – анестезіологи; 1 лікар – лаборант; 5 медичних сестер; 5 лаборантів; 2 анестезисти; 5 молодших медичних працівників.

Хірургічне відділення.

У структурі ЦРЛ хірургічне відділення з дня створення лікарні.

Розраховане на 40 ліжок:

15-хірургічних

15 – травматологічних

5- урологічних

5 – гінекологічних

Штат відділення складається:

8 лікарів; 8 медичних сестер;7 молодших медичних сестер.

У закладі виконуються оперативні втручання з приводу гострого та хронічного апендициту, защемленої та незащемленої кили, холециститах та жвчно-кам»яній хворобі, кишковій непрохідності, виразках шлунку та 12-палої кишки; травми грудної та черевної порожнини; гострі шлунково- кишкові кровотечі, судинні захворювання ускладнені гангреною кінцівок, проктологічні захворювання, операції остеосинтезу,великий спектр урологічних втручань та гінекологічні оперативні втручання.

Закладом надається ургентна та планова хірургічна допомога.

Придбані цистоуретроскоп, лазерний коагулятор та лапороскопічна стійка, що розширює можливості хірургічної служби. Підключено до централізованої подачі кисню, забезпечено необхідною апаратурою для надання кваліфікованої допомоги.

Інфекційне відділення.

Функціонує відділення у структурі закладу з 1971 року.

Штат відділення нараховує:

2 лікаря; 6 медичних сестер та 6 молодших медичних сестер.

Профіль інфекційних хворих, яким надається допомога:

  • кишкові інфекції;
  • Повітряно – крапельні інфекції;
  • Вірусні гепатити;
  • ВІЛ,СНІД;
  • Випадки ОНІ.

Розгорнуто 15 ліжок, а саме: 5 для дорослих та 10 для дітей.

Відділення підключено до централізованої подачі кисню, забезпечено необхідною апаратурою для надання допомоги (пульсоксиметри, електрокардіограф, інфузомати, кисневі концентратори).

Терапевтичне відділення.

Терапевтичне відділення функціонує з 1971 року. Потужність складає 45 ліжок, із них:

  • 20 терапевтичні
  • 10 – неврологічні
  • 15 – дитячі

Штат відділення нараховує: 4 лікарі; 5 медичних сестер; 5 молодших медичних сестер.

У терапевтичному відділенні лікуються хворі – кардіологічного, терапевтичного, ендокринологічного, гастроентерологічного, гематологічного та ревматологічного профілю. Наявне підключення до централізованої подачі кисню. У крилі терапевтичного відділення, яке призначене для педіатричного профілю – проведено капітальний ремонт.

Відділення екстренної медичної допомоги.

Відділення надає цілодобову невідкладну допомогу пацієнтам та забезпечує подальшу госпіталізацію в стаціонарні відділення. Створене у 2011 році у ході реформи медичної галузі.