Відділення анестезіології та інтенсивної терапії на базі Тростянецької ЦРЛ відкрилось в 1997 році.
Відділення розраховане на шість ліжок. На даний час у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працюють цілодобово, готові надавати невідкладну допомогу 4 лікарів, лікар-лаборант, 10 медичних сестер, 2 анестезисти, 6 молодших медичних працівників, 5 лаборантів.
На даний час завершився капітальний ремонт відділення за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам . Реалізація інвестиційних проектів при сприянні народного депутата М.І Кучера на суму 905 тис грн.
Проведено закупівлю функціональних ліжок та меблів, необхідних для роботи. В 2018 році придбано наркозно-дихальний апарат «Бриз» та ряд медичного обладнання.

В структурі ЦРЛ хірургічне відділення із дня створення лікарні. У відділенні працюють 5 лікарів. У відділенні працюють 8 медичних сестер, 7 молодших медичних сестер та колектив операційного блоку. Щорічно у відділенні проліковується до 1 тисячі хворих, із яких оперується біля 700 пацієнтів. Виконуються операційні втручання на органах черевної порожнини з приводу гострого та хронічного апендециту; защемленої та незащемленої кили; гострих та хронічних холициститах та жовчно кам»яній хворобі; гострій кишкової непрохідності; проривних виразках шлунку та 12палої кишки; а також при травмах грудної та черевної порожнини. Хірурги також виконують операції втручання на периферичних венах, шкірі та підшкірній клітковині. Для хірургічного відділення в 2017 році придбано великий хірургічний набір і цистоуретроскоп та лазерний коагулятор, що значно покращило якість надання хірургічної допомоги хворим та діагностику урологічної патології .

Травматологічне відділення як підрозділ центральної районної лікарні сформовано І липня 1977 року.
У відділенні працюють три лікаря, 8 медичних сестер, 9 молодших медичних працівників, крім того у відділенні функціонує операційна з відповідним штатом. Оснащення відділення: – як інструмент так і обладнання фізіотерапевтичного кабінету та кабінету реабілітації відповідають найвищим вимогам. Щорічно у відділенні проліковується більше 700 хворих.
Об»єм оперативних втручань та лікування травматологічних хворих у відділенні здійснюється відповідно до вимог сьогоднішнього дня, широко використовуються оперативні втручання у ранні терміни після травми, що покращує прогноз і швидку реабілітацію хворих.

У пологовому відділенні працюють 4 лікарі акушер-гінекологи, лікар – неонатолог, 5 акушерок, 15 медичних сестер, 17 молодших медичних працівників. За останні 5 років в пологовому відділенні прийнято більше 1 тисячі пологів. За 2017 рік прийнято – 170 пологів.

Майже щорічно у відділенні оновлюється медична апаратура для лікування та виходжування новонароджених. Дякуючи наявності апаратури якість надання допомоги новонародженим знаходиться на високому рівні.

Інфекційне відділення функціонує в складі ЦРЛ з 1971 року. У відділенні працюють 2 лікаря, 11 медичних сестер та 8 молодших медичних працівники.

Щорічно у відділенні проліковується до 900 хворих, в тому числі біля 600 дітей.
В 2015 році відділення капітально відремонтовано.

Терапевтичне відділення із сталими традиціями, найбільше по потужності, по кількості пролікованих хворих по інтенсивності роботи. У відділенні працюють двоє лікарів терапевтів, 7 медичних сестер та 7 молодших медичних працівників.
Потужність відділення – 30 ліжок, на яких щорічно лікується біля 1 тисячі хворих.

В 2017 році у відділенні за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам, за сприянням народного депутата М.І Кучера проведено ремонт та обладнані палати для людей з обмеженими можливостями на суму 122 тис.грн.

Колектив відділення екстренної медичної допомоги наймолодший у лікарні. Створений у ході проведення реформи галузі у 2011 році на базі приймального відділення. Виконує функції по круглодобовому наданню медичної допомоги та організації екстреного реагування на нестандартні ситуації та госпіталізації хворих до стаціонару. В лютому проведено ремонт відділення.

У неврологічному відділенні працює 15 медичних працівників, із них 1 старша медична сестра, 5 медичних сестер, 5 молодших медичних працівників, 1 сестра-господарка, роздатчиця, додатково від поліклініки масажист, медсестра фіз. кабінету, фельдшер ЛФК.

За рік проліковується до 800 хворих. Неврологічне відділення працює з грудня 1991 року. Останнім часом відділення було переведено до капітально відремонтованого приміщення лікувального корпусу ЦРЛ

Педіатричне відділення, відділення яке відноситься до досить непростих в плані організації роботи. На 15 ліжках відділення майже щоденно лікується 15 хворих дітей та доглядають за ними біля 15 матерів. Середньорічна кількість пролікованих дітей біля 500.