Амбулаторно-поліклінічна допомога в Тростянецькій районній лікарні надається поліклінікою на 180 відвідувань в зміну до складу якої входять консультативно- діагностичні кабінети, параклінічні служби та денний стаціонар на 30 ліжок. Лікарями поліклініки за 2017 рік виконано 140 тисяч відвідувань, прийом хворих ведеться по 32 лікарським спеціальностям.

Лікарі поліклініки щорічно проводять періодичні профілактичні огляди працюючого населення, а це до 3 тисяч, а також ведеться диспансерний нагляд за ветеранами війни, АТО та прирівняних до них категорій біля 1,5 тисяч пацієнтів.
В денному стаціонарі проліковуються до більше 1 тисячі пацієнтів, в амбулаторних умовах виконується до З тисяч оперативних втручань.

За 2017 рік проведено майже 13 тисяч рентгендосліджень, більше 25 тисяч досліджень в кабінеті УЗД та більше 250 тисяч лабораторних аналізів. Функціональні методи діагностики застосовані до 20 тисяч пацієнтів. В кабінеті ендоскопії проведено 500 досліджень. Крім діагнгстичних досліджень, в поліклініці проводяться фізіотерапевтичне лікування. У фізкабінеті проліковано 7,5 тисяч хворих, методами лікувальної фізкультури охоплено більше 2,5 тисяч пацієнтів.